• Hlavní slide

    Online marketing

    SEO, PPC a návrh webu

    Sociální sítě

S Jaromírem spolupracuji už 5 let. Začali jsme se potkávat nad tvorbou firemního webu pro E-Consulting Czech. V rámci společnosti jsme spolu dělali obsahově i vizuálně veškeré propagační materiály, tedy nabídky, firemní prezentace ven, ale i dovnitř firmy. Pro mě je Jaromír kolega, s nímž se maximálně doplňuji. Oceňuji na něm hlubokou znalost sociálních sítí, on prostě ví, co jak funguje a nebojí se zkoušet nové postupy ...

Natáčeli jsme spolu rovněž několik videí a k mojí naprosté spokojenosti. Vím, že se na něj mohu maximálně spolehnout. Dalši práci, kterou jsem si od Jaromíra nechala zrealizovat byl web Systemicke fabriky. Jsem náročný klient, který má vždy přesnou představu o výsledku. Z realizace webu jsem úplně nadšena, Jaromírovi se naprosto podařilo trefit se do mé představy :-)
 
V současnosti dále spolupracujeme na pravidelné měsíční bázi a to na propagaci webu. Pracuji v oboru, který je dost obtížné prezentovat, protože se nejedná o nic hmatatelného, ale jedná se o rozvoj potenciálu firem. Jeho nápady, jak dostat náš web do podvědomí, mi přesně zapadají do konceptu, kterým se chceme prezentovat.

Oceńuji dále jeho schopnost tvořit odborné texty tak, aby byly srozumitelné i laické veřejnosti.
Děkuji mu za jeho otevřenou mysl, vysokou odbornost, entuziasmus a radost s jakou děla svoji praci :-)
Kateřina

Kateřina Kučerová
Systemická fabrika

 

 

Joomla templates by a4joomla